Продукція ПП «Фірма КАЛА»

Елітні енергозберігаючі «ЕКО-будинки нульової енергії KALAHOUSE»™ – це пасивні будинки для активного життя!

Будинок, споруджений у комплексі під ключ із конструктивних елементів повної заводської готовності, відповідно до погоджених проектів, не дає просідання і розтріскувань, придатний для здорового і комфортного проживання відразу після здачі в експлуатацію.

Високий коефіцієнт енергозбереження дає можливість використовувати у таких будинках автономні високоефективні енергоощадні комунікаційні системи.

«ЕКО-будинки нульової енергії KALAHOUSE»™ різних стилів можна споруджувати у будь-якій кліматичній зоні, а також у сейсмоактивних зонах, за мінімальні терміни, без застосування важкої техніки.
Із використанням автоматизованої системи «розумний будинок» «ЕКО-будинки нульової енергії KALAHOUSE»™ – це інноваційна розкіш нового покоління для здорового і тривалого проживання.

Вартість будинку формується залежно від місця розташування і складності рельєфу земельної ділянки, архітектурно-будівельного і дизайнерських проектів та наявності комунікаційних систем.

Термін і вартість виготовлення проектів, а також термін і вартість спорудження об’єкта зазначаються у відповідних контрактах.

Дерев’яне вікно «KALAHOUSE»™ – це багатофункціональна інженерна система, яка дозволяє регулювати потоки світла і тепла, захищає від шуму та агресивних зовнішніх факторів, є невід’ємною частиною загальної системи комфортного проживання в енергозберігаючих «ЕКО-будинках нульової енергії KALAHOUSE»™.

Дерев’яні елементи конструкції вікон виготовляються з багатошарового клеєного бруса 80 профілю з ламелей акації та дуба.

Для захисту від агресивних зовнішніх факторів і ультрафіолетових променів дерев’яні елементи конструкцій вікон покриваються високоякісними захисними лазурями преміум-класу фірми Remmers.

Герметизація склопакетів у дерев’яних віконних рамах проводиться за допомогою герметиків, а фурнітура і двоконтурне ущільнення гарантують щільність прилягання.

Гарантійний термін на вікна «KALAHOUSE»™ – 20 років.

Вартість вікон залежить від габаритів, складності конструкції і системи відкривання.
Вікна «KALAHOUSE»™ виготовляються за індивідуальними замовленнями.

Термін виготовлення і вартість замовлення зазначаються у відповідних контрактах.

Довговічні та надійні вхідні дверні системи «KALAHOUSE»™ з дубових ламелей, на основі LVL (конструкція переклейки показана на фото), з подвійним ущільненням, відповідають найвищим стандартам теплошумоізоляції.

Вже з першого дотику до ручки вхідних дверей у «ЕКО-будинку нульової енергії KALAHOUSE»™ Ви відчуваєте, що ці двері ведуть у будинок преміум-класу.

Усі дерев’яні елементи дверних систем оздоблюються за багатоступеневою системою спеціальними захисними лазурями фірми Remmers, що гарантує високу стійкість до агресивних зовнішніх факторів та ультрафіолетових променів.

Міжкімнатні дверні системи «KALAHOUSE»™ виготовляються з ламелей червоного дуба, ясеня, береста, черешні на основі LVL, мають ущільнення й фурнітуру фірми HÄFELE.

Вхідні та міжкімнатні дверні системи «KALAHOUSE»™ виготовляються за індивідуальними замовленнями.

Вартість дверних систем залежить від розмірів, складності конструкції, наявності елементів різьби, складності оздоблення, системи відкривання.

Термін виготовлення і вартість замовлення зазначаються у відповідних контрактах.

Елітні елементи інтер’єрів і меблі різних стилів, складних форм, з елементами художньої різьби, з маркетрі, з художнім оздобленням і рисунком, виготовляються з масиву і шпону деревини цінних порід, а саме: дуба звичайного, дуба червоного, ясеня, клена гостролистого, явора, береста, горіха, черешні, каштана, для конкретного замовника за індивідуальними дизайнерськими проектами.

Вартість замовлення формується в залежності від складності форм, об’єму, кількості художньої різьби і маркетрі, складності художнього оздоблення.

Термін і вартість виготовлення дизайнерських проектів та замовлення відображаються у відповідних контрактах.

Несучі двотаврові балки виготовляються із заготовок LVL із застосуванням поліуретанового однокомпонентного клею Kestopur-1050.

Балки виробляють максимальною довжиною до 13 м і використовують у конструкціях стіни, підлоги, перекриття, даху.

Жорсткість і довговічність конструкції, стійкість до агресивного середовища, вогнетривкість, а також здатність витримувати великі навантаження роблять двотаврові балки із LVL незамінними при спорудженні системи перекриття і системи даху великих площ без додаткових опор.

Вартість балок залежить від розмірів перерізу і довжини.

Підлогова дошка, виготовляється зі зрощених ламелей акації, дуба, ясеня, на цільній основі LVL,  із застосуванням поліуретанового однокомпонентного клею Kestopur-1050.

Цільна підлогова дошка виробляється під замовлення на довжину кімнати.

ПП «Фірма КАЛА» рекомендує систему підлоги, показану на схемі і описану у файлі Kalahouse-підлога.

Зовнішній обшивальний брус спеціальної форми, максимальною довжиною 13 м, виготовляється зі зрощених дубових ламелей на цільній основі із LVL  із застосуванням поліуретанового однокомпонентного клею Kestopur-1050.

Зовнішній брус оздоблюється захисними лазурями Remmers, що робить його довговічним і стійким до зовнішнього агресивного середовища, незалежно від кліматичних умов.

Внутрішня обшивальна дошка, виготовляється зі зрощених ламелей дуба, ясеня, береста, черешні на цільній основі із LVL  із застосуванням поліуретанового однокомпонентного клею Kestopur-1050.

Цільна обшивальна дошка виготовляється під замовлення залежно від внутрішніх розмірів приміщення.

PDF-каталог продукції