Система фундаменту «KALAHOUSE»™

Елементи конструкцій енергозберігаючих «ЕКО-будинків нульової енергії KALAHOUSE»™ повної заводської готовності кріпляться через монтажні пояси анкерними болтами до фундаментів. Вони значно легші, міцніші та довговічніші від існуючих будинків інших типів. Важливо правильно спроектувати і закласти фундамент, що в перспективі буде гарантувати довговічність, високу сейсмостійкість та стійкість до статичних і динамічних навантажень. Фундамент зв’язує споруду із землею, тому при його закладанні важливо враховувати властивості ґрунту, його хімічний склад, глибину промерзання, рівень ґрунтових вод.

Ґрунти можна умовно поділити на погані, задовільні і сприятливі для будівництва. Лісовий ґрунт, садова і болотна земля – погані ґрунти; глина, суглинки, пісок, гравій – задовільні ґрунти; найкращі – недоторкані скелясті ґрунти, глибиною понад метр.

Тип ґрунту можна визначити за допомогою геологічних досліджень, які проводять проектно-вишукувальні організації.

Якщо відома структура ґрунту на будівельному майданчику, високопрофесійний архітектор вибере правильний тип фундаменту, а замовник лише погодить кошторис.

Найнадійнішим вважається плитний фундамент зі щільного армованого бетону у вигляді цільної конструкції.

Перед закладенням фундаменту слід підготувати ділянку: розчистити майданчик, зрізати рослинний шар у межах забудови, засипати ями, вирівняти горби.

Наступний етап – розмітка будинку. План будови переносять з креслень на місцевість, фіксуючи основні осі та розміри фундаменту. Це слід зробити дуже точно, адже злегковаживши, можна звести нанівець подальші намагання спорудити довговічний, якісний і комфортний для проживання будинок.

Саме такий підхід до спорудження фундаментів застосовують у ПП «Фірма КАЛА».

ПП «Фірма КАЛА» використовує три види фундаментів для елітних енергозберігаючих «ЕКО-будинків нульової енергії KALAHOUSE»™, а саме:

  1. Стрічковий фундамент з армованого бетону.
  2. Пальовий фундамент з верхнім монолітним поясом з армованого бетону.
  3. Плитковий фундамент з армованого бетону.