Система стін «KALAHOUSE»™

Система стін будинків «KALAHOUSE»™ – це складна, захищена патентами інженерна конструкція

Система стін виконана з природних матеріалів, що забезпечують високу сейсмостійкість, комфортний мікроклімат в умовах максимального енергозбереження та вишуканий стиль як зовні, так і зсередини.

У виробництві стін використовуються елітні породи деревини, міцний багатошаровий брус LVL, найкраща натуральна теплоізоляція з мінеральної вати БЕЛТЕП і засоби обробки преміум-класу німецької фірми Remmers, відзначені міжнародними сертифікатами якості.

Екстер’єр будинку оздоблюється брусом із зовнішньої дубової ламелі на основі LVL. Для цього використовується віковий дуб, який росте на Південно-Західній Україні. Зовнішній брус попередньо обробляється НК-лазур’ю фірми Remmers за особливою технологією, що гарантує шестифакторний захист від синяви, гнилі, водоростей, грибків, короїдів та ультрафіолету.

Гарантія довговічності усіх якісних характеристик та бездоганного зовнішнього вигляду дубових ламелей підтверджена фірмовою гарантією Remmers System Garantie (RSG).

Для обробки внутрішньої обшивки використовується спеціальна емульсія-лазур AIDOL DEKORWACHS-LASUR на основі бджолиного воску, натуральних смол та лляного масла, яка утворює натуральну воскову поверхню та має приємний запах. Лазур відповідає стандарту DIN EN71-3 (безпечність іграшок) та відзначена міжнародним екологічним сертифікатом «Голубий ангел».

Внутрішня обшивка стін виготовляється з елітних порід плодоносних дерев, таких як черешня, груша та горіх, які мають чудодійний вплив на організм людини: покращується відновлення під час сну, уповільнюються процеси старіння, підвищується життєвий тонус. Позитивний вплив деревини підтверджується науковими дослідженнями вчених Японії та Китаю.

Конструкція стіни «KALAHOUSE»™

  • 1. Внутрішня обшивальна дошка на основі LVL з ламелей цінних порід деревини на основі LVL
  • 2. Внутрішній подвійний шар базальтової негорючої ізоляції БЕЛТЕП®
  • 3. Роздільна решітка
  • 4. Зовнішній шар базальтової негорючої ізоляції БЕЛТЕП®
  • 5. Зовнішній обшивальний брус з дубових ламелей на основі LVL
  • 6. Вертикальна двотаврова балка

Надійні стіни – міцний будинок. 39 років гарантії

Несучі елементи стін енергозберігаючих «ЕКО-будинків нульової енергії KALAHOUSE»™ виготовляються з двотаврових балок і решітки з високоміцного композитного матеріалу LVL, які кріпляться між собою за допомогою болтових з’єднань і обв’язувальних поясів. Це забезпечує високу сейсмостійкість конструкції і здатність витримувати великі навантаження за різних погодних умов. Подвійна тепло- та шумоізоляція стінових модулів виконана з гідрофобної базальтової вати БЕЛТЕП®.

Коефіцієнт опору теплопередачі різних матеріалів при однаковій товщині стін

Коефіцієнт опору теплопередачі стіни будинку Kalahouse становить 4,54 одиниць при товщині стіни 0,28 м
Такий же опір тепловіддачі мають стіни:
з повнотілої цегли, товщиною 3,32 м;
з порожнистої цегли, товщиною 2,54 м;
з сосни поперек волокон, товщиною 0,788 м.