Матеріали, які використовуються при спорудженні енергозберігаючих «ЕКО-будинків нульової енергії KALAHOUSE»™

Матеріали, які ПП «Фірма КАЛА» використовує для комплексного виробництва і спорудження енергоефективних ЕКО-будинків «KALAHOUSE» , для виготовлення інтерʼєрів та високохудожніх меблів із масиву деревини цінних порід, а саме:

Конструкційні матеріали:

Основним конструкційним матеріалом у технології комплексного виготовлення і спорудження енергоефективних ЕКО- будинків «KALAHOUSE» є композитний матеріал поглибленої переробки деревини,типу LVL, який має суттєві переваги:

  • Багатошарова структура із однонаправленого шпону, робить його надзвичайно міцним і довговічним;
  • У порівнянні із цільною деревиною LVL представляє собою повністю однорідний матеріал із незмінними фізико-механічними характеристиками по всьому обʼєму;
  • LVL практично не втягує вологу, дякуючи чому власна вага виготовлених балок залишається незмінною у вологому середовищі;
  • Стабільність лінійних розмірів матеріалу забезпечує високу точність зборки спряжених виборів;
  • Висока щільність і відсутність тріщин, забезпечують високу стійкість до проникнення вогню всередину матеріалу;
  • На відміну від металу і залізобетону, LVL відрізняється підвищеною стійкістю до агресивних середовищ;
  • Використання несучих двотаврових балок із LVL дає можливість споруджувати великопрольотні перекриття і отримати простір приміщень без колон і перегородок;

ПП «Фірма КАЛА» із композитного матеріалу LVL виготовляє несучі конструкційні двотаврові балки, монтажні і обвʼязочні пояси, а також на основі LVL елементи екстерʼєрів та інтерʼєрів.

Ізоляційні матеріали:

Для двоконтурної багатошарової тепло-звукоізоляції конструктивних елементів системи стін енергоефективних ЕКО-будинків «KALAHOUSE» використовується плити із негорючої гідрофобної мінеральної камʼяної вати, типу ФАСАД, питома вага якої 110:150 кг/м3.

Для тепло-звукоізоляції системи підлоги, системи перекриття, системи даху енергоефективних ЕКО-будинків «KALAHOUSE» використовуються плити із негорючої гідрофобної мінеральної камʼяної вати, типу УНІВЕРСАЛ, притомна вага якої 60 кг/м3.

Тепло-звукоізоляційні плити із мінеральної базальтової вати мають високі теплоізоляційні характеристики, низьку теплопровідність, велику звукоізоляцію, високу пожежну безпеку, гідрофобність і велику довговічність, що робить їх самим високоефективним ізоляційним матеріалом.

Оздоблювальні матеріали:

Для виготовлення елементів інтерʼєрів та екстерʼєрів, віконних і дверних систем, а також високохудожніх меблів використовується деревина цінних порід, а саме:

Дуб

Деревина дуба вирізняється високою міцністю, стійкістю до гниття і ураження комахами, пластичністю, має красиву текстуру та колір.

Акація біла

Деревина білої акації має гарний вигляд та текстуру, вона міцна та стійка до гниття. За фізико-механічними властивостями акація біла має перевагу над дубом та ясенем.

Ясен

Деревина ясена вирізняється високою міцністю та в’язкістю, слабкою схильністю до тріскання, доброю здатністю до згину та красивою текстурою.

Горіх

Деревина горіха має гарний колір, візерунок та володіє високими механічними властивостями.

Липа

Деревина липи м’яка та легка, має однорідну структуру, добре піддається обробці, рідко тріскає та коробиться.

Груша

Деревина груші має красивий буро-рожевий колір та однорідну структуру. Вона важка, добре піддається обробці та поліруванню.

Черешня

Деревина черешні має приємний колір та цікаву текстуру. У неї високі фізико-механічні властивості. За красою текстури черешня поступається тільки горіху.

Вільха

Деревина вільхи м’яка та легка. Вона має однорідну текстуру. Фізико-механічні властивості вільхи схожі до осики.

Клен

У південно-західному регіоні України росте клен гостролистий та явір (білий клен). Деревина кленів щільна, тверда та міцна.

Берест

Деревина береста має гарне забарвлення, на стовбурі часто утворюються капи великих розмірів.